אתר חדש בתחום הביטוח מרכז מידע נחוץ לכל ישראלי

אתר חדש בתחום הביטוח מרכז מידע נחוץ לכל ישראלי

אתר insurancer.co.il מבקש להעניק לציבור את המידע המקיף והחדשני ביותר בתחום הביטוח , זאת מתוך כוונה לספק לציבור את המענה הטוב ביותר על מנת שיוכלו להגיע להחלטה בתחום.

כל הפרטים על ביטוח

insurancer.co.il – מדברים ביטוח בגובה העיניים – מעניק מידע מקיף בתחומי הביטוח. האתר מתאים לקהל הלקוחות פתרונות מתקדמים תוך שיתוף פעולה שלהם תוך התבססות על המידע האישי והצרכים שלהם.

העיקרון המנחה את insurancer.co.il הוא יצירת שקיפות בנוגע לאפשרויות הרבות הניצבות בפני מבוטחים על מנת שתהיה להם האפשרות לקבל את תמונת המצב המלאה עבורם ועבור בני המשפחה שלהם.

המקום המרכזי המציע את המענה המשתלם ביותר

הידע המקצועי אשר צברנו והכרת מוצרי הביטוח השונים בשוק מאפשרים לנו להיות המקום המרכזי המציע את המענה הטוב והמשתלם ביותר.

לצורך כך, אנו עורכים סקירה מקיפה של סוגי הביטוחים השונים אשר יתנו לכם מענה מקיף תוך בחינת פרופילים שונים. ההתבוננות המעמיקה מבטיחה את הרווחה של הקרובים שלכם.

הצגת הידע הרלוונטי ביותר

insurancer.co.il מציג בפניכם את המידע הרלוונטי ביותר בצורה הקלה להבנה- מידע מקיף על הביטוחים השונים וכתוב בשפה מובנית לכלל הציבור.

מה המשמעות עבורכם כמבוטחים? אתם מקבלים את כל המידע עבור השירותים השונים והכל מתבצע במקום אחד ולמעשה מדובר בחסכון משמעותי עבורכם – אנו מציגים לכם את כל המידע במקום אחד באמצעות עולם מונחים ברור לכל מתוך מטרה לסייע לכם לגלות בקיאות והבנה בתחום ולהיות מוכנים לתרחישים השונים העתידים להיות מוצעים על ידי חברות הביטוח.

החזון שלנו

המשימה שלנו בעת הקמת- insurancer.co.il היא להיות המקום המקצועי והטוב ביותר בנושא הביטוח עבור קהל היעד שלנו.

אנו מבינים כי כל מבוטח הוא שונה ויש לו צרכים שונים ולכן נשמח לספק מידע ופתרונות בעלי ערך לכל מבוטח בהתאם לצרכים הייחודיים שלו, זאת מתוך ההבנה כי ציבור המבוטחים זקוק לביטוחים שונים ומידע מקיף.

אנו שואפים לתת לקהל שלנו שירות מקיף תוך עמידה בסטנדרטים מקצועיים והתחייבות לשירות מקצועי ללא פשרות.

מה אנחנו מציעים לכם

עולם הביטוח נחשב מורכב ודורש להפגין מיומנות רבה מצד העתידים לרכוש ביטוח. עם זאת, רבים אינם מודעים לאותיות הקטנות המצויות בפוליסות השונות ועשויים לבחור בכיסויים שאינם משתלמים עבורם.

insurancer.co.il נועד לתת מענה למבוטחים באמצעות שפה בהירה תוך הצגת האפשרויות העמודות בפניהם במטרה שהם יבינו מה כוללים הביטוחים השונים ויהיו שותפים לניתוח הסיכונים.

המטרה שלנו היא לא לקבוע איזה ביטוח מתאים למבוטח אלא להציג בפניו את האפשרויות השונות תוך הקפדה על מקצוענות ללא פשרות.

תחומי ההתמחות שלנו

ביטוח רכב
מדי שנה נפגעים אזרחים רבים בתאונות דרכים, למרות השיפור הקיים בתחום יש סיכוי גבוה לפגיעה בתאונת דרכים. Insurancer.co.il מציע לקהל הלקוחות מידע אודות ביטוח רכב במקרה של תאונת דרכים או נזק הנגרם לרכוש.

ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה הוצאות טיפול רפואי בזמן שהייה בחו"ל. אף אחד אינו חושב על פגיעה אפשרית במהלך נסיעה לחו"ל. Insurancer.co.il מציע לקהל הלקוחות את המידע המקיף ביותר במידה והתרחיש הזה יתממש.

ביטוח בריאות
ביטוח בריאות מכסה את ההוצאות הקשורות לקבלת טיפול רפואי. Insurancer.co.il מציע לקהל מידע אודות ביטוח הבריאות המשתלם ביותר.

ביטוח חיים
במקרה של פגיעה בגופו של המבוטח חברות הביטוח מציעות ביטוח חיים המהווה הסכם בין חברות הביטוח לבין המבוטח. Insurancer.co.il מציע לקהל הלקוחות את המידע המקיף ביותר במידה ויזדקקו לכך.

ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא הוא ביטוח נלווה לעסקה הכולל בין היתר ביטוח חיים וביטוח מבנה. Insurancer.co.il מציג בפניכם את הפתרון המתאים ביותר בהתאם לצרכים שלכם.

רגע לפני סיום

Insurancer.co.il מתמחה בעולם הביטוח על ההיבטים השונים ומציע לקהל הלקוחות מידע מקיף אודות תחום הביטוח תוך לקיחה בחשבון סיכונים שונים.

הוסף תגובה