אנרגיה עולה / מהו ההבדל בין אנרגיה עולה לאנרגיה יורדת?

אנרגיה עולה

 

אנרגיה עולה מאפיינת אנשים אופטימיים ונלהבים שמצליחים בחיים, משיגים מטרות, חיים מתוך תשוקה ושמחה ומוצאים משמעות עמוקה בחיים שלהם ובדרך שלהם.

 

אנרגיה עולה, כלומר הרגשה של עוצמה ושל חוסן פנימי, היא תוצאה של אימוץ גישה ותכונות כגון, ניקיון, אופטימיות, פשטות, צניעות, מוכנות להשקיע, להתמסר, לעשות הכל, להאמין, להצליח ולנצח. 

 

 

 

אנרגיה יורדת

 

אנרגיה יורדת אופיינית לאנשים שויתרו על הערכים שלהם, על הכבוד שלהם, על המטרות שלהם, על החלומות שלהם ועל החיים שהם רצו לחיות. אנשים כאלה בדרך כלל מציגים אנרגיות נמוכות, מכיוון שהם כבר לא אופטימיים ומאמינים כפי שהם היו בעבר אלא ממורמרים, חסרי אמונה וקטנוניים.

 

אנרגיה יורדת מתבטאת בכישלונות, בתחושה של "אין כוח", בקושי לקום בבוקר, בפסימיות, בעצבנות רבה מאוד, בלחצים, בתחושה של קוצר נשימה, בבלבול, במחשבות סותרות ומרובות בראש, בייאוש, במעשים פזיזים ובחוסר אמונה עצמית.

 

 

 

 

אנחנו שולטים במשק האנרגיה שלנו

 

לכל אדם יש בתוך גופו ונפשו "משק של אנרגיה". מפלס האנרגיה הוא הקובע את מידת החיוניות, השמחה וההצלחה של האדם. ניתן לנהל את המשק הזה בצורה שלילית, בזבזנית וגרועה וניתן להשתמש בו בצורה חכמה ויעילה. כדי לשמור על משק אנרגיה חיובי חייבים קודם כל ללמוד כיצד לייצר כמויות גדולות של אנרגיה חיובית מתוכנו.

 

אדם בעל אנרגיה גבוהה הוא אדם שכל הזמן מייצר מתוכו אנרגיות חיוביות, אופטימיות, שמחה, התלהבות והסתכלות אופטימית. לעומת זאת, אדם בעל נמוכה הוא אדם שלא מייצר אנרגיות טובות וחיוביות אלא אנרגיות שליליות ורעות. התוצאה בפועל, הוא מאוד לא אנרגטי. מצד אחד הוא מבזבז אנרגיות על אכזבות, מניפולציות, תקוות, חלומות בהקיץ, התחשבנויות ושליליות. מצד שני, הוא אינו מייצר די אנרגיות חיוביות מתוכו כדי להעלות את עצמו לנתיב בונה.  

 

 

 

הרס עצמי וויתור על כל מה שחשוב לנו באמת

 

כדי להימנע ממצב של אנרגיות נמוכות יש להתחיל לייצר באופן עצמאי אנרגיות חיוביות – כמו אמונה, אופטימיות, מוכנות ללכת עד הסוף, כנות, התאמצות, השתדלות, חיוך, ניקיון ואופטימיות. במקביל יש להשיב ערכים חשובים ועקרונות מרכזיים לחיים.

 

אנשים בעלי אנרגיות עולות וחיוביות אינם מוכנים לוותר על החלום הורוד והחיובי שלהם, על החזון ועל האידיאלים. לעומתם, אנשים בעלי אנרגיות יורדות כבר מזמן הרימו ידיים. במאבק החיים הם הגיעו למסקנה שהם הובסו ולכן הם במסע כלפי מטה, מסע שלילי, קטנוני ודל אנרגיות.

 

 

וטיפ לסיום: גם אם אתם אנשים בעלי אנרגיות יורדות – ניתן לשנות את כיוון האנרגיה שלכם ולנהל נכון את עולם הערכים שלכם כך שהאנרגיות שלכם יהפכו לאנרגיות עולות, חיוביות וחזקות.

הוסף תגובה