בלוג רומנטי

"כל פעם שהוריד את חולצתו היו מבטיהם של הסובבים (גברים ונשים כאחד) נחים לרגע על הגוף היפה והמעוצב בשרירים מרשימים"

קטע מתון בלוג של VEGA. הבלוג הינו סיפור רומנטי אשר מתעדכן אחת לשבוע. מדי שבת או ראשון יפורסם דף חדש והמשך לסיפור הרומנטי "תשוקות רטובות". רומן המספר על אם חד הורית בודדה מבחינה רומנטית המתאמצת קשה מאוד בכדי לפרנס את עצמה ואת בנה בן ה שלוש.

"כל יום בבריכה תמיד שניים במים במעין מחול של יחסי גומלין, אחת רוקדת ומרקידה בעת ובעונה אחת מזיזה גפיים מדלדלים ושמוטים כמו בובה רטובה. ובעוד הצד השני שוכב פרקדן וצייתן, מחליק לתוך הבועה הרטובה כמעין רחם חמים המנקז מגופו את הרעל ואת עול היומיום, משאירו נקי ומנומנם מריגוש."

הסיפור מערב תחושות ורגשות וסידרה של  דמויות שונות ומגוונות בחייה של נעמי. בחירות קשות נעשות בבריכה הקטנה והגועשת, מאבקים של הלב ושל ההגיון בתוך המסע האישי של גיבורת הסיפור. חיזורים חיזוקים ואכזבות הינה מנת חלקם של הקוראים ושל הדמויות :

"כל פעם שהוריד את חולצתו היו מבטיהם של הסובבים (גברים ונשים כאחד) נחים לרגע על הגוף היפה והמעוצב בשרירים מרשימים…"  האם זהו האיש הנכון ? האהבה הגלומה של הגיבורה או שזה רק חלום בהקיץ שמרחף על מי הבריכה?

בואו לקרוא ולהנות והפכו להיות חלק מכותבי הסיפור. אני רוצה להפוך את הקוראים לפעילים בסיפור, זאת אומרת שניתן להוסיף תגובות ואפילו לשלוח המשך לסיפור. אולי אני אקבל את ההצעה אולי לא אבל אני אנסה לחבר "סיפור קוראים"  שיהיה בנוי רק מפרסומי גולשים ולא משלי.

צריך להיות נחמד.

בנתיים ניתן לקרוא את הסיפור בבלוג שלי.

תודה רבה

ניב וגה גרסיה

הוסף תגובה