גגות רעפים

גגות רעפים

לבחירתכם מגוון רב של דוגמאות רעפים

כאשר אומרים גג רעפים כולם חושבים על הצבע האדום בלבד, אך אם בעבר היה מקובל שגגות רעפים עשויים רק מרעפים אדומים, כיום המגוון הרחב של הדוגמאות מאפשר גמישות בתקציב לגגות רעפים מרהיבים במיוחד ומחומרים שונים ומגוונים. ניתן כיום בנוסף לבחור ממגוון גדול יותר של דוגמאות או צבעים בחיפוי. בחירה פחות מקובלת היא גגות רעפים בצבע ירוק ולמעשה במגוון של צבעים, ואכן רבים בוחרים כיום בצבע אחר ומקורי יותר לחיפוי גג הרעפים שלהם.

גגות רעפים איכות החומר גבוהה ביותר

בכל מצב בו אתם בוחרים לשלב בבנייה הכפרית גגות רעפים חשוב יהיה לקבל יעוץ מקצוע מלא על מגוון האפשרויות שעומדות לפניכם כי מגוון החומרים בגגות הוא רב ומשתנה. חשוב לבחור גם באיכות גבוהה בלבד של אנשי מקצוע טובים ואמינים ביותר, הבחירה הזו קריטית לנושאים כמו איכות הרעפים מול קרינת השמש, זה משפיע למשל על עבודת המזגנים בבית, יוצר חיסכון בחשמל או מפחית את מאמצי המזגן לקירור. באותה המידה גם הבידוד של גג הרעפים יהיה קריטי לחודשי החורף הקרים עם הימים של רוחות וסופות קשות. לא נרצה להיתקל בדליפה או ברטיבות, ניתן לשלב בגגות גם חלונות לאיטום, ומצד שני יאפשרו אוורור טוב, ובייחוד אם נבנתה גם עליית גג, החלון יוכל להיות חלק מהגג, הוא יאוורר את עליית הגג ומצד שני יצור בידוד בחורף. כי הרי לא נוכל לתאר מצב בו בניית הגג לא מקצועית מספיק ולאחר כל גשם וטפטוף קל בחודשי החורף, הלקוח יתעסק במצב לא נעים למשל של חדירת מי גשמים או להבחין בתופעה של רטיבות על הקירות, אלו מצבים לא רצויים שנובעים מבנייה חובבנית. 

גג רעפים העיצוב הופך למרשים

פרט עיצוב חשוב בבית פרטי הוא לא רק השימוש בגגות רעפים  הוא מדובר גם בעיצוב מרשים ופופולארי מאד, זהו עיצוב אהוב ונפוץ אצל לקוחות רבים בכל הקשור לבניה הכפרית, כי זה מוסיף ליצירת סביבה הרמונית גם אם זה נבנה בלב שכונה עירונית. העיצוב המרשים בבניה הכפרית הוא הרבה בזכות שילוב מרהיב ומלבב של גגות רעפים, והם אלו שנותנים למבנה את המראה הייחודי, המושך והפסטורלי שלו.

הוסף תגובה