האומץ לאהוב

 האומץ לאהוב 

שירה אומרת: כולנו רוצים לאהוב. כולנו. סדנה זו נועדה להבהיר את הדפוסים אשר מונעים מאיתנו לתת ולקבל אהבה. בתוך מרחב בטוח ואוהב של כבוד ואמון, נחווה ביחד כיצד פצעינו מן העבר משפיעים על המציאות שאנו יוצרים כיום.

נחפש דרכים להתעלות מעל לצרכים שלנו בכדי לאפשר לעצמנו להיות בתוך מערכת יחסים מזינה ותומכת, המאפשרת צמיחה והתפתחות הדדית. נגלה את היכולת להקשיב לליבנו ולבטא את הצרכים והתשוקות, הכעסים והפחדים שלנו באופן אותנטי, למרות צלקות העבר, ואת האומץ לבטא ולחשוף את הפחדים העמוקים ביותר ביחד עם התשוקות הכמוסות ביותר.

נושאים עליהם נעבוד בסדנה זו:

• עד כמה אמת ואומץ מעצבים את הבסיס לקשרים בחייכם

• מהם הדפוסים החוזרים שלי במערכות יחסים וכיצד ניתן להתעלות מעליהם

• מהם הצרכים שלי במערכות יחסים וכיצד ניתן לבטאם ללא יצירת תלות שלילית בבן/בת הזוג

• כיצד להתמסר באופן אמיתי וכנה במערכת יחסים זוגית

 

• חשיבותם של מיניות ואינטימיות במערכות יחסים

אנו רוצים להאמין באהבה ללא תנאים, אך מוצאים את עצמנו זקוקים, כמהים ומחפשים אחר בן זוג שימלא את הצרכים והמאוויים שלנו. מסתבר שלאהבה יש תנאים. מערכות יחסים זוגיות נתקלות בקשיים ומתערערות עקב ציפיות ופחדים הקיימים בתוכנו. לצרכים שלנו יש השפעה רבה על הדינאמיקה בתוך מערכת היחסים. כשאיננו מודעים לצרכים אלה, אנו הולכים לאיבוד בין שבילי הדפוסים של בן/בת הזוג. דפוסים אלה גורמים לנו לפתח מנגנונים של דחייה או ריצוי ביחסים. הם גורמים לנו ליצור ריחוק מעצמנו, מבןבת הזוג שלנו ומהאינטימיות לה אנו כמהים.

התהליך מיועד לאנשים ולנשים, זוגות ויחידים כאחד, המבקשים ליצור מערכות יחסים אמיתיות וכנות, הכמהים לתת ללב ולאמת להוביל אותם. הצטרפו לתהליך מעמיק ומלמד וצרו בסיס חזק, אמיתי ואותנטי ליחסים זוגיים בריאים, שיספקו את כמיהתו של הלב לאהבה!

את הסדנה ינחה מילאן, יליד גרמניה, תרפיסט ומאפשר תהליכי מודעות ליחידים ולקבוצות, מנחה קורסים וסדנאות בישראל ובאירופה בנושאי התפתחות אישית ודינמיקה במערכות יחסים, ובנוסף מנחה קבוצות גברים בנושא רוחניות וצמיחה אישית. בעל MBA במנהל עסקים וניסיון רב בייעוץ עסקי לארגונים. בעבודתו משלב מילאן מגוון רחב של טכניקות טיפוליות, המאפשרות הבנה הוליסטית ורחבה של הגוף, הנפש והתודעה. את הכשרתו התרפויטית רכש מילאן בהודו, בישראל ובאירופה, והיא כוללת נשימה דינאמית ניאו רייכיינית (Pulsation Breathing), ייעוץ, תרפיית ילדות (פריימל), תרפיית קונסטלציה משפחתית, גשטלט וטיפול בטראומה לפי פיטר לוין.  

פרטים והרשמה

הסדנה הקרובה מתקיימת באשרם במדבר, בית הארחה רוחני ומרכז מדיטציה וסדנאות, השוכן בלב מדבר פראי. האוירה הקסומה והמאפשרת של האשרם מהווה תפאורה מושלמת לסדנה ומאפשרת לנו להתנתק לשלושה ימים מחיי היום יום ולהתמסר לעצמינו ולתהליך שאנחנו עוברים.
נתחיל ביום תמישי בשעה 15:00 ונסיים ביום שבת בשעה 17:00.  

הוסף תגובה