הנסיכים והבולדוזרים / בחנו את עצמכם – האם אתם נסיכים או בולדוזרים, ומה משמעות הדבר?

הנסיכים

 

נסיך הוא גבר עדין ורגיש. הוא אינו פושר, דוחף ולוחמני אלא דווקא גבר שברירי ו"איכותי" שאתו יש להתנהל בצורה מיוחדת ולא סטנדרטית. פעמים רבות נשים נמשכות דווקא לגבר הנסיך, בגלל המיוחדות, הרגישות והעדינות שלו או בגלל שהוא תורם לתחושת העליונות שלהן. 

 

אלא שהנסיך הוא לא גבר טיפוסי. על פי רוב, הוא ביישן, פאסיבי, נמנע ממריבות או עימותים, מחפש את השקט והשלווה, אוהב לנוח ולתפוס פינה, בלתי מורגש ונסתר מהעין.

 

 

 

המופנמים

 

נסיכים הם גברים מופנמים שרגילים לכך שנשים מחזרות אחריהן. נסיך הוא סוג של "כוסית" שמצפה שהאישה תהיה הבולדוזר שלו. שהיא תהיה זו שתיזום ותעשה, תתמודד ותזיע.

 

נסיך אינו רגיל לרדוף אחרי נשים, לחזר אחריהן בסגנון הישן והמוכר, הוא מרים ידיים בקלות ובמהירות, גם אם הוא יוזם בדרך כלל מדובר ביוזמה לטווח קצר, הוא יותר יודע לפתות נשים ולהמתין שהן יזמו מאשר לרוץ אחריהן, ליזום ולהרשים אותן.

 

 

 

הבולדוזרים

 

בולדוזר הוא גבר מחוספס ושבע קרבות. הוא מסתער על מטרות וכובש אותם בסערה בזכות האקטיביות והלוחמנות שלו. הוא בולט, מתבטא בקול ועושה המון רעש סביבו.

 

בולדוזר הוא גבר דוחף ופושר שאינו חושש לרדוף אחרי בחורות בעקביות ובנחישות. בולדוזר יודע לשכנע ו"לשבור" נשים שבתחילה לא רצו בו למצב בו בהדרגה הן שינו את דעתן עד כדי כך שהן התאהבו בו.

   

 

 

המוחצנים

 

בולדוזר הוא גבר מוחצן שאינו חושש להגיד את דעתו, להתעמת ולריב. ברוב המקרים הוא מאוד שתלטן, כוחני, אימפולסיבי, מהיר, יוזם, חריף ונדיב. הוא יודע לפנק ואישה להעניק לה והוא יודע לגרום לנשים לעשות מה שהוא רוצה. 

 

לנשים מאוד קשה לעמוד מול הבולדוזר. הוא ישכנע, לא יניח, ירדוף, יקנה, יפתה ויעשה כל כך הרבה פעולות עד שרוב הנשים פשוט יישברו ויתנו לו צ'אנס להתקרב אליהן.

 

 

וטיפ לסיום: בולדוזר הוא גבר נוח במובן זה שהוא מאפשר לנשים להיות מאוד פאסיביות ולקבל הכל כאילו בחינם אבל מצד שני הוא נוטל מהן את כושר ההשפעה והיוזמה בקשר. נסיך הוא גבר מאפשר שמעניק לנשים את האפשרות לעשות מה שבא להם מבלי שהוא קובע או מכתיב להן דבר אבל למעשה מטיל עליהן את מרבית העומס והעול של החיים.  

 

 

הוסף תגובה