השלבים למציאת משרד לתיווך דירות מומלץ בתל אביב

החלטת למכור את הדירה שלך בתל אביב והנה חלפו שלושה חודשים ושום דבר לא קרה.
בשלב זה הבנת שהדרך למכור נכס בתל אביב ממש לא קלה (בלשון המעטה) כדי למצוא רוכש מתאים, אז החלטת להסתייע בשירותיי תיווך בתקווה למצוא של איש נדל"ן מיומן, מתווך מומלץ בתל אביב, תותח כזה שיעשה את המלאכה כמו שצריך בצורה הטובה ביותר.

כאן נשאלת השאלה כיצד עושים זאת נכון ומהם השלבים כדי למצוא מתווך מומלץ בתל אביב?
ובכן, אנו סבורים שכדי למצוא מתווך מומלץ ושמבין עניין, כזה שמומחה ושמכיר כל פינה בתל אביב הוא דבר שמחייב בראש ובראשונה לקבל בגינו המלצות רבות וחוות דעת שונות מבעלי דירות ו/או מאנשי מקצוע שמכירים את תחום הנדל"ן ושיכולים להמליץ על מתווכים מומלצים בתל אביב.

אז מה זה בדיוק אומר מתווך מומלץ בתל אביב? 

מתווך צריך לעבוד באזור ספציפי בעיר, כמו לדוג' אזור הצפון הישן בתל אביב. הקו המנחה של המתווך המומלץ הוא מתן שירות מקיף לצדדים בדמות של זמינות, מקצועיות ואמינות תוך מענה יצירתי ומהיר ללקוחותיו.
המתווך צריך להחזיק פנקס שבו תרשומת ארוכה ואיכותית של רוכשים/ מוכרים פונטצייאלים קבועים אשר מחזיקים בידיהם הון עצמי ו נכסים מסוגים שונים כגון, דירות מגורים, צמודי קרקע (בתים פרטיים), ועוד, וכן שהוא יכול לסייע במהירות ולעבוד בעלי עניין רבים ומסוגים שונים ו-להציע להם מגוון גדול ורחב של נכסי נדל"ן לקנייה או למכירה.
אנו חושבים שלמכור דירה  בתל אביב, בפרק זמן של 60 ימים זו אומנות!, כמו גם שתיווך נדל"ן בת"א זהו מקצוע של מקצוענים בלבד, ולכן כדאי לפנות לטובים ביותר בתחום הנדל"ן. 
ונוסיף, כי על מנת שתצלחו את עסקת מכירת הדירה שלכם בת"א בהצלחה רבה עליכם ליישם מספר כללים לפני תהליך מכירת הדירה ומדוע? כיוון שמכירת דירה בתל אביב, כפי שנכתב מעלה, הוא אירוע כה מורכב שדורש מעט התייחסות שונה.
לדוג' היטלי השבחה ומהו היטל השבחה בכלל?
מהו היטל השבחה?

היטל ההשבחה הוא מעין אגרה המוטלת על השבחת קרקע עקב שימוש חורג בקרקע, אישור תכניות חדשות וכו'. ההיטל נגבה בתהליך השבחת הקרקע, כמו למשל כאשר יזם בעל הקרקע מוציא היתר בנייה או בעל דירה מוכר את דירתו לאחר שכבר עבר תהליך השבחה.

תוכנית רובע 3 תל אביב I בתמצית

תכנית רובע שלוש חלה על האזור המכונה הצפון הישן, התחום בים, נמל תל אביב ממערב. שדרות ממורק ובן ציון מדרום, ורחוב אבן גבירול עד שדרות רוקח מצפון. רובע שלוש לפחות חלקים ניכרים ממנו מזוהים עם העיר הלבנה ושם זכויות הבנייה די מוגבלות בשל תהליך השימור של  אונסק"ו.

מהו השווי הנכון של הדירה בתל אביב:
ובכן, ישנם דרכים רבות לדעת את שווי הדירה הנכון, בין היתר על ידי שמאי מקרקעין, ואולם אחת מהן היא להסתייע בשירותיו של מתווך דירות טוב ומומלץ כמובן באזור תל אביב, כזה שצריך להיות מתווך דירות מומחה שממוקד רק באזור שלו – לדוג' מתווך מומלץ שממוקד באזור הצפון הישן בתל אביב.
הרי שמתווך נדל"ן זה לא רק שצריך להיות מקצועי בכל רמ"ח אבריו ושס"ה גידיו, אלא צריך אף להיות בקיא בכל נכס ונכס שנמכר באזור הצפון הישן של תל אביב, ורק אז אפשרי יהא לקבל את חוות דעתו בשאלת השאלות – באיזה שווי יוכל להציע לנו המתווך הערכת מחיר נכונה למחיר הדירה שלנו.

בשלב הבא:
לאחר שהמוכר יודע מהו השווי הראלי של הדירה יהא עליו לבצע בדיקה פשוטה בעלות של כ 15 ש"ח שמשקפת את מצבו המשפטי של הנכס ושם לוודא שהנכס המדובר אכן רשום עליו בטאבו.

הרי שבמסגרת מכירת הנכס המוכר יצטרך לקבל החלטות רבות, הן בקשר למיסוי מקרקעין, היטלי השבחה, והן הקשר למועד פינוי הנכס והן בקשר ללוח התשלומים של חוזה המכר בגין מכירת הנכס. וכמו כן שיהא נכון לבחון שלא רובץ על הנכס חובות לרשויות השונות, חריגות בנייה (לבצע התאמות) וכוד'.

מיסוי מקרקעין – כאשר החליט המוכר למוכר את דירתו בתל אביב הוא צריך לקחת בחשבון כי יש לו שתי שותפות נכבדות לעסקה.
האחת: גב' מדינת ישראל (לגבי מס שבח – חובה על המוכר להבין את גובה המס לפני שיחליט למכור את דירתו בת"א).
והשנייה: היא גברת הרשות המקומית בתל אביב – הלוא היא העירייה – לעניין היטל השבחה.

יוער ואף יודגש כי במקרה של מכירת דירה בתל אביב ובפרט בבניין ישן שההיתר לבנייתו ניתן לפני 1.1.80- העסקה הופכת להיות מעניינת ומורכבת יותר לעומת מכירת דירה שלא במסגרת תכנית הרבעים בתל אביב. כיוון שבנכסים הללו נעוץ כמעט בכל המקרים תשלום עצום של היטל השבחה לעירייה שיכול להגיע לעשרות עד מאות אלפי שקלים, וכתוצאה מכך חשוב לבצע תכנון מס נכון אחרת לא תשלום עבור ההיטל השבחה עלול לנגוס למוכר הנכס ברווחים ולהפוך את עסקת חייו ללא משתלמת כלכלית עבורו – ומכאן, נובעת החשיבות הרבה שיש לפנות למתווך מקצועי קודם לפני מכירת הדירה בתל אביב.

לסיום נאמר כי לפני שמוכרים דירה בתל אביב חובה לבחון את גובה המיסוי לרשויות השונות ובוודאי שלנקוב בשווי ראלי לדירה.

משרדנו בר-לב נדל"ן ו/ו או יותר נכון לומר בשמו המדויק, משרדנו בר-לב הינו משרד לנדל"ן ולהתחדשות עירונית, תל אביבי איכותי שמדבר בעד עצמו, מתחייב לאורך כל חיי העסקה לספק למזמין את הטוב ביותר על-ידי רשת ביטחון אישית ומקצועית, כמו גם שלצורך קידום וניהול תהליך המכירה אנו מתחייבים לפעול עבור המזמין בשלל אספקטים מקצועיים תוך שימוש יצירתי ובלתי שיגרתי במגוון רב של כלים ואפיקי שיווק אינטנסיביים למכירת הנכס שלך בתל אביב והכל תוך שמירה מתמדת על רמת מצוינות מקצועית ושירות מעולה.

המשרד מנוהל על-ידי ברק בר-לב מבכירי ענף ההתחדשות העירונית בישראל, הצוות הינו מיומן מן השורה הראשונה במעלה, מתמחה במכירת דירות יד 2 ובשיווק נכסי יוקרה בשכונות הצפוניות של העיר,זריז וידוע במימוש מהיר של נכסים ובמקצועיות שאין שנייה לה.

כאן המקום לציין כי אנחנו לא פועלים כמו.. ו/או חושבים כמו.. ו/או משווקים נכסים כמו… ובטח שלא מדברים כמו כל מתווך ו/או כמו כל חברת תיווך אחרת. אנו משרד תיווך מומלץ בת"א, שמדבר תל אביבית, חושב תל אביבית, מתחייב לפעול בצורה יצירתית, שונה וייחודית.

מוזמנים לבחון אותנו כאן 😊

בר-לב | מובילים התחדשות עירונית | דף הפייסבוק שלנו | Google  | מתווך דירות מומלץ בתל אביב|  המלצות | זאפ | twitter | whatsapp | 144B |  (ברק בר-לב) Barak Barlev

הוסף תגובה