חופשה ברומא

חופשה ברומא

רומא פשוט אירופה במיטבה

ברוכים הבאים לרומא אם בחרתם ביעד המיוחד והמבוקש הזה אתם הולכים ליהנות מכל רגע, כי בכל פינה ומקום באיטליה אין ספק שיש עושר גדול וכל כך הרבה היסטוריה, ארכיאולוגיה או רומנטיקה קיימים שם בכל פינה במיוחד ברומא עם הנופים המרגשים. לבקר באתרים עם סיפורים והיסטוריה של אלפי שנים, זו עובדה הבולטת מכל פינה בעיר. רומא השפיעה בצורה הרבה ביותר על העולם המערבי ובעיקר על אירופה כולה, עם מיליוני תיירים בכל שנה ואתרים שמרוכזים זה לצד זה יוצרים עיר מיוחדת במינה שמשלבת בצורה קלאסיקה עם מודרניות. לבקר בקולסאום האמפיתיאטרון הגדול ביותר בעולם, להמשיך לקריית הוותיקן המרשימה, זה קיים רק ברומא, להכיר את גדולי הציירים והאמנים בעולם שהשפיעו על כל האמנות, לטייל בגני טיבולי המרהיבים, להסתובב בסמטאות הציוריות וברחובות שלקוחים מסצנות של סרטים מפורסמים, להטיל מטבע  במזרקות, לטייל בחנויות, בבתי הקפה, ליהנות מאוכל איטלקי משובח או מהאופנה האיטלקית המובילה.

חופשה ברומא כי איטליה זו אירופה

כשאומרים איטליה אומרים אירופה, המדינה שהשפיעה למעשה על כל העולם כולו מימי האימפריה הרומית והכל ניצב עדיין בכל פינה בעיר. כאשר מתכוונים לטייל באירופה בצורה הכי תמציתית זה אומר פשוט חופשה ברומא ובאיטליה, כי איטליה לא רק השפיעה על כל העולם וגם על ישראל, אלא היא גם התמצית של כל אירופה. לאיטליה רובד היסטורי רב שנים עם תקופת הרנסנס מלאת העוצמה, מיוחדת ומרשימה שהשפיעה על העולם כולו, חופשה ברומא תשאיר אתכם עם טעם של עוד גם ליהנות ולהתפעל מהעושר האין סופי שיש רק במקום המיוחד הזה.

חופשות ברומא לא רק ארץ המגף

כולם מכירים את איטליה בכינוי שלה כארץ המגף, זו לא רק מדינה ענקית ומיוחדת עם חבלי ארץ מרתקים אלא רומא כעיר הבירה של איטליה היא גם ארץ הספגטי הקפה או הפיצה ואחת מהחוויות המדהימות שיש לרומא כבירת איטליה להציע זו חוויה קולינרית שלא טעמתם בשום מקום. זו ההזדמנות להבין למה הפיצה האיטלקית היא הכי טובה בעולם ולמה הספגטי ברומא הוא מהמיוחדים שיש. לא ניתן לדלג על האספרסו האיטלקי עם הארומה הנפלאה, להכיר את הקפה האיטלקי וכמובן גם את הגלידה האיטלקית הנהדרת.

הוסף תגובה