טיפולים אסטטים

טיפולים הכרחיים

אנו מדברים אמנם על טיפולים  אסטטיים, כמו במרפאת מומחים או אצל רופא שיניים במודיעין, חשוב להדגיש שחלק מהטיפולים הם הכרחיים לבריאות השיניים. כל טיפול בשיניים שבורות, חסרות, רקובות וכ"ו הכולל: התקנת כתרים, ביצוע השתלות, גשרים ושיניים תותבות הוא הכרחי אך הוא גם כרוך בהתייחסות אסטטית.  חניכיים נפוחות ודלקתיות זקוקות לטיפול אך הן גם לוקות במראה כך שהטיפול הרפואי ישפר את הצד האסטטי. ההתייחסות לאסטטיקה כיום היא חלק מהגישה הטיפולית הגורסת שכל טיפול בשינים חייב לתת לאסטטיקה את אותה מידת תשומת הלב הניתנת לתהליך הטיפולי.

אסטטיקה בלבד – יש דבר כזה?

ייתכן! אולי כשממדובר בהבהרת השיניים.  ומה עם יישור שיניים?  במצב בו השיניים העקומות  אינן פוגעות באכילה ואינן גורמות  לתופעות לוואי מזיקות אז ההחלטה לעשות זאת היא אסטטית בלבד. לקבלת ההחלטות שותפים גם המטופל וגם רופא השיניים ונלקחים בחשבון מידת הצורך, מידת העמידות ומידת התקציב.

הקשר בין 'אסטטיקה  בלבד' לבריאות

בעבר, כשהטכנולוגיה בתחום רפואת השינים הייתה בחיתוליה, אי אפשר היה לחשוב על אסטטיקה וכל כובד המשקל הוענק לטיפול הרפואי אך כבר שנים רבות מוקדשים משאבים ומחקרים רבים גם לנושא האסטטי והטכנולוגיה מתקדמת בשני הכיוונים.

הקשר בין מצבו האסטטי של האדם למצבו הנפשי ברור כשמש. אדם מביט במראה ומה שהוא רואה משפיע על מצב רוחו וכתוצאה מכך על בריאותו. שיניים צהובות או עקומות, או שיניים תותבות שנעות מדי פעם עלולות לגרום לאדם לחוש אי נוחות כשהוא מחייך או מדבר. החיוך והדיבור הן שתי פעולות התומכות ומחזקות את הנפש ואת המערכת החיסונית של הגוף. הימנעות מחיוכים והסתגרות של האדם בתוך עצמו עלולים לגרום לפגיעה בבריאות.  לכן רואה מדע הרפואה את האסטטיקה כחלק חשוב בכל תהליך של הבראה.

מה מומלץ בחשבון לקראת טיפולים אסטטיים?

את מידת הנזק שעלול להיגרם לשיניים בריאות ויציבות

את משך הטיפול,

את מידת הסבל, במידה וכרוך בזה סבל,

את מספר ימי עבודה  שילכו לאיבוד

את המצב הבריאותי והנפשי  של המטופל. (נלקח בחשבון בכל סוג של טיפול)

את המחיר ויכולת התשלום.

כשמדובר בטיפולים שהם לצורכי אסטטיקה בלבד, חשוב לקחת בחשבון גם את מידת הסבל מהמצב הקיים. בטיפולים מסוג זה יקבל הלקוח את כל האינפורמציה הדרושה כדי שהוא יוכל לקבל את ההחלטה המתאימה לו ביותר.

במרפאה של ד"ר אמינוב תוכלו לקבל מגוון של טיפולים אסטטיים: הברקה והלבנת שיניים, סתימות קדמיות קוסמטיות, השלמת שיניים והתקנת ציפויים עמידים העשויים מצדפות או מחרסינה.

לקביעת פגישה ולקבלת ייעוץ אחראי ומפורט, צלצלו אלינו, ונשמח לעזור, רופא שיניים במודיעין.

הוסף תגובה