כיצד תשמרו על עצמכם רזים גם בחגים

תקופות החגים הבאות עלינו בצרורות מבשרים דברים טובים בעיקר, חופש, זמן איכות עם האישה והילדים, שיטוט ברחבי האינטרנט בחיפוש בלוג אוכל חדש, והכי חשוב מעט חופש מהעבודה.
הבעיה הגדולה בחגים היא שאוכלים המון, שאני אומר המון אני מתכוון ממש המון.
ועם החגים יוצאים בשמיכות ליום שבת אז בכלל ישנה חגיגה של  3 – 4 ימים שמסתכמים בעיקר על אוכל אוכל ועוד אוכל.
אז מה אפשר לעשות על מנת לשמור עדיין על גזרה בזמן החגים ?

דבר ראשון – תזכרו שגם שהולכת להיות ארוחת ערב גדולה חשוב לאכול בצהריים ובבוקר ארוחות מספקות, וזה על מנת לא להגיע לארוחת הערב מורעבים ולטרוף את כל מה שיש על השולחן.
כאשר תוכלו ארוחה מספקת וטעימה בשעות הצהריים הרעב יתקיף אתכם פחות ובערב לא תתנפלו על האוכל.

שני –  ברגע שמגישים את האוכל לשולחן צריך, ואתם כבר מתים לטעום עוף עם ערמונים שאימא הכינה, לקחת נשימה ארוכה ולחשוב טוב מה בה לנו לאכול.
תכנון של הארוחה לפני ההתנפלות יעזור לכם לשלוט בכמות האוכל אותה תוכלו באותה ארוחה, וימנע מכם סתם להתנפל על כל מה שיש על השולחן.

ושלישי – אם ברצונכם לטעום את כל מה שיש בארוחה, סדרו לכם צלחת אחת עם טעימות של כל מה שמוגש ותיקחו חתיכות קטנות מכל דבר. אחרי שטעמתם כבר את כל מה שיש בשולחן תוכלו להעמיס לכם עוד פרוסת לזניה עם היא המועדפת עליכם. אח עקב זה שכבר טעמתם חתיכה קטנה מכל מנה אתם תהיו מסופקים מבחינה חלקית ואז רק תבחרו מה בה לכם ולא תעמיסו סתם משהו גדול ומפוצץ רק כי עדיין לא טעמתם אותו.

ולבסוף חשוב לזכור לאכול עד שהבטן שלכם אומרת דייייייי
אצל רוב האנשים יש נטייה לאכול כמה שרק אפשר או כמה שהגישו לנו לצלחת.
חשוב לזכור שזה שהצלחת שלנו מלאה לא אומר שאנחנו חיים לסיים את הכול, נכון שאיזה אימא פולנייה שקוראת את המאמר עכשיו הייתה הורגת אותי, אך חשוב יותר שתדעו ותאמנו את עצמכם לשמוע מה הבטן שלכם באמת צריכה ולא להיגרר רק כי הצלחת מלאה.

וכמובן לסיום חשוב אחרי כל ארוחה וארוחה מפוצצת לצאת להליכה של חצי שעה להורדת האוכל.
הליכה קצרה תעזור לכם להוריד חלק מהאוכל ולהרגיש הרבה יותר טוב עם הבטן שלכם לפני השינה.
כמו כן אתם יכולים לחפש בלוג העוסק באוכל ולהוריד מתכונים שיהיו בריאים וטובים גם לתקופות החגים.

הוסף תגובה