טיפול בקונדילומה – כל המידע לפני התחלת טיפול

טיפול בקונדילומה – כל המידע לפני התחלת טיפול

קונדילומה הינה גידול קטן שנוטה לצמוח לגודל של מספר מילימטרים בודדים, כתוצאה מהידבקות בנגיף הפפילומה. הנגיף גורם לשינוי גנטי בתאי העור, אשר מתחילים להתחלק ללא שליטה, ובכך נוצרת למעשה הקונדילומה. יבלות אלו יכולות להופיע באזור איברי המין ופי הטבעת, הם מתפשטים במהירות ונחשבים למדבקים ביותר, לכן חשוב לטפל בהם מהר ככל הניתן. הנגיף מועבר באמצעות קיום יחסי מין, כולל יחסי מין מוגנים, היות ומגע בין היבלת לבין עור חשוף, יכול לגרום להדבקה. חשוב לציין כי ההדבקה יכולה להתרחש באמצעות יחסי מין אנליים, אוראליים או וגינאליים, כך שחשוב להיות מודעים לכך מראש. הפתרון האידיאלי ביותר לבעיה, הוא טיפול בלייזר, המאפשר פתרון מהיר, יעיל ונטול כאבים או תופעות לוואי. כמו כן, כדאי לציין כי זהו הטיפול היחיד שעוזר למערכת החיסון של הגוף להתמודד עם הווירוס.
טיפול בקונדילומה – כל המידע שחשוב לדעת מראש
קונדילומה מופיעה בתור בליטות קטנות על העור שבאזור אברי המין או פי הטבעת, בדרך כלל מדובר על בליטות מחוספסות המזכירות בצורתן כרובית, אך לעיתים הצורה מזכירה יותר גרעיני תירס. רוב היבלות מופיעות בצבע גוף, או לחילופין בצבעי לבן או חום. היבלות אינן כואבות, אך ברוב המקרים הן מייצרות תחושת גרד. חשוב שהטיפול יהיה מהיר ככל הניתן, היות וככל שתחכו זמן רב יותר, כך היבלות יתפשטו יותר. באופן כללי, ככל שהיבלות קטנות יותר ופחות מפושטות, כך הטיפול יהיה יעיל, מהיר וזול יותר, לכן מומלץ שלא להתעכב ולא לדחות. כמו כן, כדאי לדעת כי נשים שנדבקו בקונדילומה, מגדילות את הסיכוי שלהן לחלות בסרטן צוואר הרחם, כך שחשוב להיות מודעים לסכנות.
טיפול בקונדילומה – כיצד להיפטר מהבעיה אחת ולתמיד?
ניתן למצוא היום בשוק לא מעט שיטות טיפול שונות בקונדילומה, אך מומלץ שלא לבזבז את הזמן על השיטות הישנות והפחות יעילות. טיפול בלייזר נחשב לשיטה החדשנית והמשוכללת ביותר, אשר מאפשרת לפתור את הבעיה אחת ולתמיד, בצורה המהירה והיעילה ביותר. השיטה אינה דורשת הרדמה, אינה מלווה בכאבים או בתופעות לוואי והיא נחשבת למדויקת ביותר. ניתן לכוון את עוצמת אורך הגל של המכשיר, על מנת לצרוב את היבלת בעוצמה המתאימה ביותר עבור הגודל והמיקום שלה. כתוצאה מכך, העור הבריא שנמצא באזור אינו נפגע, דבר שמונע כאבים מיותרים. כמו כן, בניגוד לשיטות האחרות, טיפול בלייזר אינו משאיר צלקות לא אסתטיות על אברי המין, לכן מומלץ להימנע מטיפולים ניסיוניים ולפנות ישר לשיטה המוצלחת ביותר בשוק.

הוסף תגובה