מאכלים איטלקיים

חברים היי, כמו שכתבתי בתחילה אני רוצה לשתף אותכם בכמה חוויות שהיו לי מאוכל איטלקי.

תגידו – יצא לכם פעם שהלכתם למסעדה איטלקית והאוכל פשוט לא יצא כמו שציפיתם? האוכל עשה לכם כל כך רע עד כדי כך שחשבתם האם באיטליה אוכלים באמת אוכל כזה? למה שאני ילך לאיטליה אם יש אוכל כזה?

תשמעו!אני נפלתי על מסעדה שאני לא אנקוב את שמה שפשוט לא יודעת לעשות אוכל איטלקי כמו שצריך לעשות!.

אני לא מבין איך מסעדה איטלקית לא מסוגלת להכנין פסטה טעימה!!, איזה ספגטי בולונז מצויין – מרוב שהבולונז היה גרוע החלפתי מנה- זה הזכיר לי את ימיי הצבא בהם הייתי אוכל איזה קופסת לוף שהייתי מתענג עלייה בתור חייל אבל עכשיו הייתי נותן אוליי לכלבלב שלי וגם זה בערבון מאוד מוגבל!.

החוויה הזו הייתה כל כך נוראית שנשבעתי שאני אוכל איטלקי יאכל בפעם הבאה רק באיטליה או שאני יוציא מתכונים מהאינטרנט ויעשה לבד, מה שבטוח זה שלי זה יצא יותר טוב ממה שהיה שם.

הבולונז ששחה שם באיזשהו טעם מסחרי ונוראי, הרביולי של חברה שלי שהיה קשה ונוראי בקצוות ולא מהקרמה אוליי מהקררה מסויימת ונוראית.

תשמעו בפעם הבאה שאתם הולכים למסעדה – תסתכלו על המנות של אחרים , אם הייתי יודע שהמנות היו נראות כמו שהן נראות הייתי הולך למסעדת דגים או משהו , אבל לא.. לא הסתכלתי ונפלתי בפח, אם השף הזה איטלקי אני אתחיל החל ממחר לדקלם את ההמנון האיטלקי בכל בוקר שאני אקום לעבודה, בנוסף לזה אני אלבש תחתון של יובנטוס וירוץ ערום בשכונה בצעקות של מוסוליני הגדול!.

הנקודה שלי פה חברים זה שתזהו ממסעדות שיכולות להיות חיקוי , ואוליי הכי טוב זה לסמוך על עצמך או על החברה שלך, תעשו אוכל בבית – זה גם לא מפוצץ לקום מהשולחן לאוטו כי בבית לא צריך אלה ישר למיטה או במקרה היותר טוב מרימים רגליים על השולחן טיפה ונחים, הכי טוב. החיים הטובים תעשו לכם את האוכל בבית תזהרו ממסעדות , מצטער שאני לא יכול להגיד את שמה של המסעדה מכיוון שאני לא רוצה לפגוע בה יותר מדיי אבל אני יכול לסיים את מאמרי הנחמד אך תוקפני בנימה של חברים תזהרו, תחשבו פעמיים לפני שאתם הולכים למסעדה וכדאי שתדעו עלייה כמה פרטים לפניי בכדיי למנוע אכזבה מסויימת.

תעשו אוכל בבית יש המון אתרי מתכונים שתוכלו להוציא בהם מתכונים לכל דבר ולכל אירוע או חג שהוא.

חברים – תהנו!

הוסף תגובה