משטח למטבח

משטח למטבח

מבחר שונה של משטחים

מגוון הסגנונות של המטבחים כיום כמעט אין סופי למשל אם תבחרו משטח למטבח מעץ אלו תמיד משטחים נפוצים ואהובים, הם טבעיים ובעלי עיצוב מיוחד, והם יוצרים אוירה ביתית, אך משטחי עץ מכל הסוגים יש לתחזק באחריות ובתשומת לב ולהוסיף שכבת הגנה כל תקופה. ללא טיפול מתאים חומר גלם זה ייהרס. לכן הבחירה בין משטחים שונים- אם זה נירוסטה, שיש או עץ למטבח צריכה תמיד לשלב בין המתאים ביותר לעיצוב המטבח אך עם זאת נוח לשימוש.

משטח למטבח אפשרויות בחירת משטח

כמובן שבכל חומר גלם שנבחר יש יתרונות וחסרונות וגם במשטחים השונים למטבחים. משטחי העבודה הם המרכז של כל מטבח ולכן חשוב לבחור את חומר הגלם בהקפדה, ולהתאים את כל החומרים לצרכים של דיירי הבית. משטח עבודה מנירוסטה הוא קל לניקוי, ואין צורך בחומרי ניקוי חזקים על מנת לנקות אותו. הוא אינו מחליד או נשבר, וניתן להניח עליו סירים, אפשר גם לחתוך על המשטח הזה בשר, ירקות ופירות מבלי ליצור שריטות. לעומת זאת החסרונות במשטח זה הן שניתן לראות על משטח הנירוסטה כתמים של שמן, למשטח זה יש מראה תעשייתי ולכן יש לשלב את המשטח הזה בעיצוב.

משטחים למטבח לבחור את המשטח המתאים

משטח עבודה במטבח מטרתו שישרת את הצרכים שלכם במטבח, למשל שיהיה רחב ומרווח מספיק והעבודה עליו תהיה נוחה ויעילה, שניתן יהיה לנקות אותו בקלות, שיהיה עמיד בפני מים או כתמים ולכן קיימת חשיבות רבה גם לבחירת חומר הגלם שיהיה איכותי ועמיד לאורך שנים. אם תרצו למשל משטח עבודה משיש הוא אחד החומרים היוקרתיים, ומדובר באבן גיר עם מרקם וגוונים מיוחדים שעוצבו ממעמקי האדמה. אם תרצו לשלב משטח שיש, חשוב לבחור אך ורק משטח למטבח מתאים ונכון. השיש תופס חלק נכבד בעיצוב ומקנה אפשרויות בחירה רבות ועיצובים מגוונים. השיש נחשב ליוקרתי, חזק ועמיד, לא סופג לחות או רטיבות וישנם סוגים שונים של שיש. החסרונות של השיש הן שכחומר גלם הוא מועד לכתמים ולשריטות. הניקיון צריך להיעשות עם חומרי ניקוי מיוחדים מכיוון שחומרי ניקוי אחרים עשויים לפגוע בו. חיסרון נוסף הוא המחיר שיהיה יקר ביותר.

הוסף תגובה