סדנת גיבוש לעובדים

 

החלטתי לפתוח את המאמר בפירוש המילה גיבוש להלן הפירוש:

 גיבוש – הוא אירוע יזום שנועד ללכד ולאחד קבוצת אנשים לקראת המשך פעילות משותפת. במהלך הגיבוש מתכנסת הקבוצה כולה ביחד לפעילויות שונות אשר במהלכן נוצרות הכרויות קרובות ומתגבשים דפוסי פעולה משותפים. אופי הגיבוש, כמו גם פרק הזמן שהוא נמשך, תלויים בנסיבות שבהן הוא מתקיים מתוך ויקיפדיה

כל גוף או חברה כיום אשר מעסיקה קבוצת עובדים שואפת לקבוצה מגובשת, גיבוש גורם לאנשים להיות לויאלים לעסק ולהגיע לתוצאות טובות יותר בעבודה, עבודת הצוות טובה יותר וכך מגיעים להשגים טובים יותר.

סדנה לגיבוש עובדים יכולה להתבצע בצורות ופעיליות מגוונות ושונות.המטרה שכל העובדים אשר משתתפים בסדנת הגיבוש יהנו ויקחו חלק פעיל, לכן מנהל/ת הרווחה חייבים לארגן סדנת גיבוש עובדים יצירתית ומגוונת על מנת שהעובדים יכלו להתחבר לפעיליות וכמובן להנות. זהו פרויקט לא קל, כי מדי שנה לפחות נעשה יום גיבוש לעובדים והמטרה לא לחזור על פעילות שכבר נעשתה בעבר.כיום מבחר הפעילויות אדיר ומגוון , מרפטינג בנהר גועש, רכיבה על סוסים , סנפלינג, סדנת יצירה, פיינטבול וכו'…

כחלק מסדנה לגיבוש עובדים אם כחלק מאירוע או כפעילות עיקרית  אני מציע לכם לחוות סדנת אלכוהול(סדנת קוקטיילים) הסדנה משלבת הפעלה כייפית ומעשית בה המשתתפים מכינים את הקוקטיילים בעצמם, טועמים משקאות איכותיים ואף יוצאים עם חיוך של נמחק מספר שעות.

סדנת האלכוהול כסדנה לגיבוש עובדים משלבת חידוני אלכוהול ופרסים, סיפורים פיקנטים על עולם האלכוהול ואף מלמדת את המשתתפים איך לארח בעזרת קוקטיילים מיוחדים ואקזוטים. הקהל מנער ומשקש את המשקאות, לומד להכין משקאות קפואים בבלנדר וטועם משקאות חדשים ויצרתיים וקוקטיילים מפורסמים. לא צריך לכתוב או לזכור את המתכונים כי גם כך לאחר מספר משקאות לא תזכרו מה היה J, הקהל מקבל במייל מצגת קוקטיילים עם מרכיבי הקוקטיילים ודרך הכנתם.

סדנת הקוקטיילים היא סדנה שמתאימה למגוון אירועים כמו :יום הולדת, סדנה לגיבוש עובדים, סדנת רווקות, סדנת רווקים, אירועי חברה, סדנת העצמה נשית או סתם בשביל הכיף. את הסדנה אפשר לערוך בביתכם, במקום העבודה, בחוף ים, בשטח או בבר, מסעדה או בית מלון. הסדנה כוללת את כל הציוד והמצרכים הנלוים, אז מנהלי רווחה או אנשי מפתח בחברה, פעם הבאה שאתה מתכננים סדנה לגיבוש עובדים תנסו סדנת אלכוהול ובטוח לא תתאכזבו.

נתראה על הבר סאלוט.

הוסף תגובה