עוגות מעוצבות – אפשרויות יצירה

עוגות מעוצבות הפכו לכיבוד אהוב ומקובל בכל יום הולדת, חתונה שמחות אחרות.

ניתן להזמין עוגות מעוצבות אצל אופים המומחים בכך, אך בהחלט ניתן להסתדר לבד וגם ליהנות מהעניין אם החלטתם על הכנת עוגות מעוצבות באופן עצמאי.

אם החלטתם להזמין עוגות מעוצבות בהזמנה אישית, ניתן לבקש מהאופה בדיוק את עיצוב העוגה שעלה בדמיונכם וזו תכין עוגה המתאימה לטעמכם גם מבפנים וגם מבחוץ.

עוגות מעוצבות עבור ימי הולדת לקטנטנים ניתן להזמין עם דמויות אהובות ועיצובים מקסימים.

אם למשל הפעוט שלכם חובב את דמותה של דורה, פו הדוב או לחלופין – את זו של מיקי מאוס או דונלד דאק הוא וודאי ישמח לקבל ליום הולדתו עוגות מעוצבות עם קרם צבעוני שעליו מתנוססות הדמויות החביבות עליו.

גם לילדים קצת יותר גדולים אפשר להוסיף דמויות ומותגים אהובים;   אוהדי קבוצות כדורגל יופתעו בוודאי לקבל עוגות מעוצבות עם שם הקבוצה אותה הם מעריצים , או עוגות מעוצבות בצבעי התלבושת של אותה קבוצה.

אחרים, ובעיקר בנות, מעריצות דמויות אחרות – שלגיה, סינדרלה, בל, היפהפיה הנרדמת ועמיתותיהן. אין הפתעה יפה מזו לקבל ליום ההולדת עוגות מעוצבות בדמותן של הנסיכות המוערצות.

עוגות מעוצבות יכולות להתאים לחגיגת יום הולדת לכל הגילאים ולכן גם חתן בר מצווה או נערה החוגגת בת מצווה ישמחו לקבל עוגות מעוצבות.

עבור שמחת בר מצווה אפשר להגיש עוגות מעוצבות בעיצובים מקוריים כמו עוגות מעוצבות בצורת ספר תורה פתוח, בצורת הסיפרה 13 ועוד.

בנות המצווה ישמחו לקבל עוגות עם דמויות נערות או אפילו עם סמלים ודמויות של שחקנים , זמרים וסדרות אהובות.

בעיצוב עוגות עבור אירועים וחתונות, השמיים הם הגבול: למעט העוגות המסורתיות עם דמויות חתן וכלה, ישנן עוגות מדהימות ביופיין כמו עוגות מעוצבות בצורת שמלת כלה, עוגות בגוון לבן צח המפוסלות בצורת פרח הלוטוס ועוגות נוספות שהן יצירת אמנות ממש.

אם החלטתם לאפות עוגה מיוחדת לאירוע תוכלו לעשות זאת בעצמכם. עבור הכנת העוגה תוכלו להיעזר בספר מתכונים מיוחד הכולל רק מתכונים לעוגות מעוצבות, ויש אפילו סדנאות בהן ניתן ללמוד כיצד להכין עוגות מיוחדות לאירועים.

הוסף תגובה