פאדג' שוקולד

ייתכן שאתה שואל את עצמך מה ההבדל בין מתכון לעוגיות בראוניס (חומיות) רגילות לבין מתכון לעוגיות פאדג'. ובכן – יש להם מרכיבים דומים, אבל המוצר המוגמר שונה. בראוניס רגיל נוטים להיות עוגתיים וקלילים. פאדג' הן עוגיות עבות, כבדות, עשירים בצורה שמימית, מלאים טעם וקלוריות שנמסות בפה שלך.

כל בראוניס הם שילוב של חמאה (או מרגרינה), קמח, סוכר, ביצים ושוקולד (קקאו או מריר נמס). במתכון לעוגיות פאדג' יש פחות קמח ובדרך כלל יש מעט אבקת אפייה, אם בכלל. פירוש הדבר כי הבלילה תתפח פחות במהלך האפייה, ויהיה פחות אוויר במוצר המוגמר. הם יהיו כבדים יותר, עשירים יותר ופריכים, כמו פאדג 'אמיתי. כדי להוסיף לטעם, מתכונים לעוגיות פאדג 'נוטים להיות עם יותר ביצים מאשר מתכונים לבראוניס רגילים.

עשיר, טעים, שמיימי, מדהים, מסיבת טעם פה. רשימה נמשכת ונמשכת. אין מספיק מילים בשפה העברית כולה בשביל לתאר את ההרגשה הנפלאה של אכילת פאדג' חם וטרי. יאמי!

אם אתה במצב רוח לטעם עשיר של פאדג' בראוני, אל תבזבז זמן עם תערובת מוכנה לפאדג' שאפשר לקנות בחנות. אתה לא יכול להשוות תערובות אלו (אשר בדרך כלל סבבה) עם טעם אמיתי של פאדג' תוצרת בית.

לייצר פאדג' בראוניס בעצמך בבית זה קל ממש קל. נסה את זה, תראה כמה זה פשוט להכים את זה, וכמה התוצאות מספקות! ברגע שאתה מבין כמה זה קל לאפות בראוניז משלך, תבין איזה כיף זה וכמה התוצאות טעימות. אין כמו לאכול מפרי עמלך! אתה יכול לנסות את אחד משלושת המתכונים הללו לפאדג' ביתי – ממש קל להכין אותם, זה רק דורש כמות מוצרים מצומצת, מיקרוגל ומקרר.

הוסף תגובה