פרסום ברוסית

 הידעתם? היום בישראל יש מעל 000 500 דוברי רוסית המסתובבים באינטרנט מידי יום. לחברות רבות הם מהווים פלח שוק גדול של לקוחות פוטנציאליים. על מנת לדעת איך לפנות אליהם בדרך הכי טובה –  צריך להבין את ההרגלים התרבותיים והתנהגותיים שלהם. קהל שעליו אנחנו מדברים הוא קהל דוברי רוסית בני שלושים ומעלה. צעירים יתקשרו ברוסית הרבה פחות.

הכתבה מוקדשת לפרסום ברוסית בישראל, כלומר לדוברי רוסית אזרחי ישראל.

אומנם יש גם חברות גדולות כמו תיירות רפואית שמטרתן – קהל דוברי רוסית המתגוררים ברוסיה. יאנדקס – גוגל ברוסית, מנוע חיפוש גדול והכי פופולרי ברוסיה. ביאנדקס, כמו בגוגל קיימת פלטפורמה פרסומית גדולה מאוד. בעזרת הפרסום ביאנדקס חברות כאלו יכולות להגיע לקהל יעד רחב מאוד.

פרסום ברוסית באינטרנט לאזרחי ישראל

פרסום ברוסית בגוגל

יש לא מעט דוברי רוסית בישראל שמבצעים חיפושים בגוגל ברוסית. מה הם רואים בתוצאות החיפוש? הם רואים את החברות שפונות אליהם ברוסית! כמה מהמתחרים שלכם כבר עושים את זה?

פרסום ברוסית ב Facebook

פייסבוק זהו כלי פרסומי חזק מאוד. יתרונות הפייסבוק לקהל דוברי רוסית – אפשרויות פילוח מאוד מדויק, לפי תחומי העניין, מצב משפחתי ואפילו הכנסה. ככל שהפילוח מדויק יותר – אחוז העסקאות מתוך כמות ההקלקות גבוה יותר והפרסום יעיל יותר.

פרסום ברוסית ברשתות חברתיות רוסיות

יש שתי רשתות חברתיותגדולות ברוסית: odnoklassniki.ru

ברשת odnoklassniki גולשים המון דוברי רוסית בישראל. כמעט כל מי שמעל גיל 35 פעיל ברשת חברתית זו. פרסום מטורגט ברשת זו האלו רק מתפתח ויחסית יקר.

לסיכום:

אם לעסק שלך יש הרבה לקוחות דוברי רוסית, כדאי מאוד לשקול את הביצוע פרסום/קידום ברוסית. תהליך אמור לכלול – טרגוט, קופירייטינג איכותי, דפי נחיתה. אם תוכלו לספק גם מענה טלפוני ברוסית /שירות ברוסית – זו תהיה תוספת מעולה.

הוסף תגובה