קייטרינג השרון

איזה קייטרינג תציעו בחתונה שלכם?

גם אם תשקיעו את הנשמה באירוע שלכם – תערכו אותו באולם הכי נחשב, עם מופע מצוין, תשכרו מעצב אירועים שיגרום להכל להיות פשוט יפהפה ותערכו את החופה הכי מרגשת בהיסטוריה – המדד החשוב ביותר בעיני האורח הממוצע הוא מדד הקייטרינג. לא רק חיילים צועדים על קיבתם, אלא גם המוזמנים באירוע, ולכן בבחירת קייטרינג אסאדו, קיימת חשיבות לא רק לטעם – על כמה דברים נוספים חשוב להתעכב.

מגוון: לפי עקרון הפלאפל נטען שלא רק על חומוס נרכיב את המנה, לבסוף, מה שהכי משפיע הוא שילוב הסלטים. הישראלי הטיפוסי חובב מגוון מנות עיקריות שמהן אפשר לבחור ולפוצץ את הצלחות בכל טוב, ולפיכך, בכדי שכולם יהיו שבעים ושבעי רצון, מומלץ לבחור קייטרינג חלבי שמגוון במספר המנות.

אופן ההגשה: זהו אחד השיקולים הכי משמעותיים, האם לבחור בופה אשר מקל על הכיס ונותן לאורחים שלכם מגוון מנות שמהן ניתן לטעום, או במלצרים שיגישו לשולחנות, שיטה שהוכיחה את עצמה כנוחה לאורחים. על פי כלל, מבוגרים מעדיפים הגשה לשולחן, אך במידה ורוב האנשים בקהל הם צעירים, בופה הוא בחירה טובה יותר.

לגבי הקינוחים: אין כמו קינוח טוב לסיום הארוחה. כאן מומלץ לבחור קינוחים רגילים אשר כולם אוהבים, שוקולד, גלידה ופירות.

השאלה הגדולה היא האם לשכור קייטרינג כשר, כאשר גם במקרה הזה הגורם המשפיע ביותר הוא המוזמנים. במידה ומרבית קהל האורחים מעדיפים אוכל כשר עדיף להתחשב בצרכיהם, אמונת ורגשותיהם – משום שהם אלה שבסופו של דבר ייהנו מהארוחה.

כנראה שבחירת שירות קייטרינג והתפריט יהיו ההחלטות הכי חשובות באירוע שלכם ואיך שהוא נתפס בעיני האורחים, לכן כדאי לשקול הכל היטב – כי לא משנה מה יאמרו לכם, ההוצאה הכי חשובה היא במנות של האוכל באירוע.

הוסף תגובה