תמיכה תזונתית

על מנת שהגוף שלנו יתפתח בצורה תקינה ויקבל את כל הרכיבי ם אשר דרושים ליצירה של פעילות ששומרת על הבריאות של גוף האדם חשוב להוסיף אל התזונה את הויטמינים שהינם כה חשובים למניעה והפחתה של סיכוי לחלות במחלות.

בסך הכל קיימים 13 סוגים של ויטמינים הקיימים במאכלים שונים אותם צריך לצרוך בצורה יומית במינונים זעירים, על מנת להשיג את הפעילות היעילה שלהם. מחסור בצריכה נכונה של ויטמינים יכולה להוביל אל חולי רב וחוסר בהתפתחות תקינה של מערכות הגוף השונות.

 

ממה נגרם המחסור בויטמינים?

לצערנו הרב רוב המזון המתועש אינו מכיל את הדיאטה הנדרשת על מנת שהגוף שלנו יקבל מינון טבעי ונכון של ויטמינים חיוניים. הרגלי צריכת המזון של רוב בני האדם החיים בעולם המערבי השתבשו ובמהלך הדרך נעשו למורכבים מאוכל מתועש שאיבד את הרכיבים הבריאים שבו יחד עם אכילה של מזון שהינו רווי ברכיבים שאינם בריאים וגורמים להשמנה.

גם שימוש בתרופות שונות ועישון מסייעים לאיבוד כל הרכיבים התזונתיים החשובים כאשר רבים מאלה הופכים את ספיגת הויטמינים לאפסית, גם ברגע בו אנו צורכים אותם.

 

מדוע חשוב להשתמש בתוספי תזונה?

בשל תרבות הצריכה המערבית שאיננה מאפשרת ניקיון של האוכל לצרכים נכונים ובריאים ויוצרת התמכרות לאותם מוצרי מזון שמהם חשוב להתרחק, חשוב להשלים את הצריכה היומית של ויטמינים על ידי שימוש בתוספי תזונה שמשפרים את הספיגה של ויטמינים לגוף ומסייעים לגוף לקבל את כמות הויטמינים שהינה כה חיונית לתפקוד תקין ובריא.

 

האוכלוסיה שחשופה בעיקר לחוסרים אלה

חשוב מאוד כי תהיה צריכה נכונה של ויטמינים אצל תינוקות, נשים בהריון אנשים מבוגרים, ילדים, אנשים חולים ונשים מניקות מכיוון שאוכלוסייה זו הינה חשופה במיוחד למצב של חוסר בויטמינים.

הוסף תגובה