אימון תזונתי – הלכה למעשה

ב"ה

ממה מורכב אימון תזונתי? ובאילו שלבים כדאי לפעול? הנה מתכון בסיסי – שלכם ובשבילכם.

אימון תזונתי – הלכה למעשה

האימון התזונתי מורכב מהחומרים שמהם עשויים החיים . כוונתי – החיים האמיתיים . חיפוש אחר איזון טוב יותר, שיתוף והקשבה, תובנה, שינוי גישה, הנחיה, פעולה, הגעה לרמה נוספת של הבנה משולבת ומעמיקה . ושוב חיפוש אחר דיוק , איזון טוב יותר .. שיתוף והקשבה עד שהשינוי פורץ מגבולותיך החוצה – מקרין עצמו – ומתחיל להשפיע השפעה טובה על הסביבה , עד אשר האימון התזונתי מתחיל להתרחש באופן ספונטני , כדיאלוג פנימי , טבעי וזורם בתוכך.

האימון התזונתי הטלפוני – מתחיל אחרי הסכמה לתהליך ובהמשך לעבודת התבוננות ראשונית באמצעות שאלות . ואז סדרה ראשונה של 4 פגישות יעוץ טלפוניות שאני מכנה בחיבה "פיטל" – – pitalראשי תיבות של " פגישת יעוץ טלפונית " .

כל פגישה נמשכת 50 ד' ומתקיימת מול מסך מחשב או מחברת עבודה . לקראת סיום הפגישה מקבלים שיעורי בית מאוד ממוקדים , במטרה לתרגל מיומנות תזונתית מוגדרת . כאשר יש בשלות לעניין , ניתן לקיים שיחת יעוץ גם כהכנת ארוחה ב "שידור – חי " במטבח .

במהלך הלימוד תגיעו להבנה וקבלה טובה יותר של חייכם, קבלה שמאפשרת שחרור ושינוי . נבנה עבורכם מתכונים, תלמדו מיומנויות יסוד כצרכנות נבונה, הנבטה, אידוי, יצירת סלט-מלא, ממתקי בריאות ביתיים, עריכת קניות / הכנת ארוחה עם הילדים , התארגנות נכונה לסעודות שבת וחג, לטיול, לאירועים, לעבודה, איזון-משקל , ריפוי הפרעות אכילה ועוד.

כל שיחת אימון היא בעלת ערך רב ואני עושה את מירב ההשתדלות לחזק אותה ע"י מייל/ פקס' שאני שולחת אליכם.

אם ברצונכם להתנסות באימון התזונתי שאני מציעה , אנא ענו על השאלות הבאות וכשתהיו מוכנים צרו קשר. לאחר שתשלחו את מה שכתבתם אלי במייל נקיים שיחת נסיון קצרה בת כ10 דקות . כאן תוכלו לטעום את התהליך ולהחליט אם לשים אותו בסל המצרכים שלכם …

בנאמנות, אורית לבב 049575553 0522830571

שאלון התבוננות והכנה לאימון תזונתי :

סדר היום שלי במקביל לתוכנית האכילה שלי ……………

מאכלים שטובים ומבריאים עבורי …………..

מאכלים שאינם מקדמים את בריאותי …………..

מאכלים מזיקים עבורי ……………….

מצבים בהם אני חווה תסכול, עומס, צער, אשמה, במפגש עם אוכל …………

ההשפעה שלהם על בני משפחתי והקריירה שלי ………..

הרגלי אכילה שברצוני לשנות ………….

לאיזו מטרה ? …………………

אתגרי בריאות שאני מתמודד איתם …………………

ידע בתחום התזונה (קורסים / ספרים ) שנחשפתי להם והשפעתם בחיי …………….

יכולות, כשרונות, חלומות שברצוני להגשים …………….

דרגת המחויבות שלי לחתור למען שינוי ושיפור מתמיד בחוויית האכילה (מ1 עד 10 ) :

הוסף תגובה