בר קפה לאירועים

קפה לאירועים

אחד השירותים המפנקים שניתן למצוא כיום באירועים, פרטיים או עסקיים, הוא עמדת בר קפה.

אין כמו קפה אספרסו בטמפרטורה הנכונה בסיומה של ארוחה חגיגית, אין כמו גרניטת קפה במהלך אירוע השקה קייצי, אין כמו ספל שוקולטה סמיכה, ביום חורפי אותו מעבירים במקום העבודה.

אין ספק שלקפה נוכחות משמעותית ביום יום שלנו ולא פחות מכך באירועים החגיגיים שוברי השגרה – חתונות, בר/ת מצוות, בריתות ועוד – אין כמעט אירוע שלא יגיש לאורחיו מגוון משקאות חמים, בצורת בר קפה לאירועים.

מה כולל בר קפה לאירועים?

בר הקפה כולל עמדה עליה מונחים מכונת הקפה ומכונת טחינה. אלו שאינם מחובבי הקפה יוכלו למצוא בעמדה מגוון סוגי תה עם אפשרויות לתוספות (נענע, מקלות קנמון ועוד) ומיחם המכיל מים רותחים למזיגה עצמית.

 

מבחינת בר הקפה עצמו, הרי שניתן למצוא קשת רחבה של עמדות, החל מדלפק בסיסי בצבע לבן ועד דלפקים אלגנטיים בגווניי חום כהה. ישנן עמדות פתוחות ויש כאלו סגורות, ישנן גם עמדות עם תאורה מרשימה – יש לקחת בחשבון שתוספות אלו כרוכות גם בתוספת תשלום.

ובל נשכח את הדבר המשמעותי ביותר – איש הצוות המתפעל את העמדה.

הצוות המפעיל את בר הקפה

לא כל אחד יכול להציע קפה לאירועים – כדי שספל קפה יוגש באופן מקצועי, ובהתאם לדרישת הלקוח, צריך הרבה מיומנות וניסיון. יש צורך להכיר את המשקאות השונים ואת אופן הכנתם.

רק השילוב בין תערובת הקפה הטחונה לבין האדם המקצועי המכין ממנה את המשקה, ישיג את ספל הקפה האולטימטיבי להנאת המוזמנים.

בנוסף לכל הצד המקצועי, הרי שלא פחות חשובה היא היכולת לגלות יעילות ולהיות מסוגל לעמוד תחת עומס של לקוחות בכל רגע נתון – מצב המאפיין אירועים בהם יש מוזמנים רבים.

בר קפה – לאירועים שונים

כפי שציינו, אין חגיגה שלא ניתן לשלב בה בר קפה או להגדיר את עמדת הקפה כלב האירוע. בין אם במקום סגור ובנוי ובין אם בשטח – ניתן למקם ולהפעיל עמדת קפה איכותית ומרשימה.

המשקאות ברובם הם בתוספת חלב טרי או מוצרי חלב אחרים. אולם אל דאגה – גם אלו החוגגים אירוע הכולל קייטרינג כשר עם תפריט בשרי, יוכלו ליהנות ממשקאות עם תחליפי חלב או מוצרי פרווה.

הוסף תגובה