חברות קייטרינג

במאמר זה נסביר אלו הבדלים קיימים בין חברות קייטרינג שונות, כיצד יש לערוך השוואה ומה חשיבותה להצלחת האירוע. כיום פועלות בארץ מספר רב של חברות קייטרינג המספקות שירותי הסעדה לאירועים שונים ברחבי הארץ. ההבדלים בין חברות קייטרינג נמדדים באיכות ומגוון המנות בתפריט, ניסיון ומקצועיות צוות המלצרים וכמובן בעלות השירות שניתן.

איכות – גם בתפריט קייטרינג בשרי וגם בתפריט קייטרינג חלבי, בראש ובראשונה יש לשים לב לאיכות חומרי הגלם כיוון שהם יקבעו את רמת הפריט והצלחתו באירוע. אל תתפשרו על חומרים זולים – במידה ויש לכם תקציב מצומצם, עדיף להסתפק במנה עיקרית טובה מאשר במספר מנות זולות ולא איכותיות.

ניסיון – בטרם תבחרו חברת קייטרינג, מומלץ לערוך השוואה בין מספר חברות קייטרינג ולקרוא ביקורות שנכתבו אודותם בפורומים שונים ברחבי האינטרנט. בדקו ניסיון ומקצועיות צוות המלצרים ואת מוניטין הקייטירנג והנהלתו.

מחיר – בסופו של דבר גם חתונה היא עסק כלכלי, וכמו בכל עסק עלינו לבדוק הוצאות והכנסות. יש להתאים את תקציב האירוע ועלות הקייטרינג לאופי האירוע וקהל המוזמנים. ערכו השוואה בין מסםר חברות קייטרינג ובדקו תעריפים של מנות, וכמובן מומלץ לאשר הגעה לפני האירוע בכדי לדייק בכמות המנות.

כיום פועלות בארץ מספר רב של חברות קייטרינג המתמחות באירועים שונים: קייטירנג לחתונה, קייטירנג לשבת חתן, קייטירנג כשר לאוכלוסיה דתית וחרדית, קייטרינג למוסדות חינוך, קייטרינג למפעלים, קייטרינג לבר מצווה ועוד. כדאי להתאים בין תחום ההתמחות של חברות הקייטרינג לאופי האירוע בכדי להבטיח את הצלחתו.

בנוסף, קיימים הבדלים בין התפריטים השונים: תפריט קייטרינג חלבי מול תפריט קייטרינג בשרי, תפריט קייטרינג כשר, תפריט קייטרינג לשבת, מנות קלאסיות או פינגר פוד מודרני, הגשה עצמית במזנונים או הגשה לשלולחות באמצעות מלצרים ועוד.

הוסף תגובה