קורס הכנת גבינות

תמיד אהבנו לבשל וליצור דברים חדשים כמו נקניקים, ליקרים, גלידות ועוד. למרות זאת, האהבה שלנו ללימוד הכנת גבינות בבית היא הגדולה מכולן. נסענו לארצות שונות ולמדנו במחלבות השונות הכנת גבינות בבית. בהגיענו הביתה התאמנו את  המתכונים שלמדנו לחלב ולתנאי האקלים הישראליים. גבינות אלו וגבינות אחרות שאנחנו מכינים, התחלנו לשלב בקורס הכנת גבינות בבית שאנו מעבירים.

המטרה של קורס הכנת גבינות בבית הינה לספק לכם ידע על החלב לסוגיו מבחינה בריאותית, יתרונות, חסרונות והטיפול בו. במהלך קורס הכנת גבינות בבית תלמדו טכניקות ומיומנויות שיסייעו לכם בהכנת מגוון רחב של גבינות בבית.

כל קורס הכנת גבינות בבית מורכב מ- 100% עבודה שלכם. אתם עובדים ומכינים את הגבינות השונות  תוך כדי הסברים והדגמות שלנו. במהלך הקורס תכינו מגוון רחב של גבינות, שלב אחרי שלב, תוך שימוש בטכניקות שונות ומסורתיות של הכנת גבינות.

 

אורך קורס הכנת גבינות בבית שאנו מעבירים הוא כ- 8 שעות. בתחילת הקורס ישנה הקדמה שאורכת  כשעה, ובמהלכה נסביר לכם על  תיאורית הכנת הגבינות השונות, רקע, חומרים ולאחר מכן במשך כ- 7 שעות, אתם תצאו למסע קסום של הכנת גבינות בבית. במהלך הכנת הגבינות השונות, אנחנו נקיים דיונים על אפשרויות נוספות של הכנת גבינות בבית, תוך כדי הדגמה.

במהלך קורס הכנת גבינות בבית שאנו מעבירים תלמדו לשמור על הטמפרטורה של החלב והגבן, תלמדו על החומרים השונים המשמשים להכנת גבינות בבית (מתי ואיך להוסיף אותם) והאופן שבו יש לחתוך את הגבן. לאחר מכן אנחנו נסביר לכם שלב אחר שלב על תהליך הכנת גבינות בבית. לאחר שנסביר לכם את שלבי ההכנה, נסביר לכם על האריזה והשימור של הגבינות השונות. 
 

 
מטרת קורס הכנת גבינות בבית היא להבטיח שכאשר תגיעו לביתכם, תוכלו להכין גבינות בבית תוך הבנה של התהליכים השונים, ללא עזרתינו. כמובן שתמיד נעמוד לרשותכם בכל שאלה. 
אחרי עבודה קשה של הכנת גבינות בבית, אין פרס יותר גדול מהמחמאות של כולם וגאוותכם בגבינות שהכנתם בבית במו ידיכם.
כל קורס הכנת גבינות בבית  מועבר על ידינו באווירה אישית תוך כדי הדרכה צמודה שלנו וכמובן שתמיד נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

הוסף תגובה