קייטרינג ישראלי

המזון בישראל מגוון כל כך כמו הסוגים השונים של אנשים שחיים בארץ. לכן, המטבח וכל קייטרינג ישראלי הוא מושג שמורכב ממסורות קולינריות רבות וחומרים מקומיים. רוב התושבים הישראליים בארץ הם עולים ממזרח אירופה, ברית המועצות לשעבר, וצפון אפריקה והם הביאו איתם מסורת של אוכל יהודי שהתפתח באזור שבו היו חיים, כך שניתן למצוא בישראל קייטרינג שמגיש קוסקוס לצד גפילטע פיש.

מלבד היותה ישראל מדינה של מהגרים, ישראל גם מדינה הנמצאת במזרח התיכון, וחלק מהתושבים הם ערבים שמשפיעים  גם במזון  – במנות כמו פלאפל, חומוס וטחינה ומנות אורז רבים.  כל קייטרינג מושפע גם ממדינות המערביות בעולם, ומתעדכנן עם השינויים העולמיים באופנה של הקולינריה.

למרות שמקדונלדס ושרשתות פיצה למיניהם מתפתחות בארץ, המירוץ העולמי אחרי התרבות של התזונה הבריאה מורגש בישראול בשירותי הקייטרינג, במסעדות ובמלונות. בשנים האחרונות, תעשיות היין, שמן זית והחלב המייצרת גבינות עיזים בסגנון צרפתי, דגים ופירות ים החלו גם לעשות חלק מתפריטי המסעדות המקומיות והקייטרינג.

בישראל תוכלו ליהנות מהאוכל האיטלקי הטוב ביותר, הסיני, היפני, ההודי, הערבי והאמריקאי. תוכלו לאכול במסעדות פשוטות או במסעדות היוקרה של השפים המשובחים עם הקייטרינג הכי יוקרתיים. רוב המסעדות ובתי הקפה מציעים תפריט מורכב ממנות שהפכו להיות פופולריות בקרב המקומיים לאורך שנים, המבוססת על כריכים, פסטה, דגים, ירקות ובשר.

כמו בכל מקום אחר בעולם, בארץ גם רצוי להשתמש בהיגיון בהזמנת קייטרינג ישראלי או בבחירת מקום לאכול, יש לבדוק את ניקיון המקום, ואם יש תחלופה גדולה של לקוחות. במסעדות רבות יש תפריט באנגלית, לאלה שאין להם, רוב הסיכויים שיהיה מלצר שדובר אנגלית ברמת סבירה ויוכל להסביר את התפריט. רוב המסעדות והדוכנים פתוחים מהבוקר עד הלילה וברוב הערים הגדולות, בעיקר בתל אביב, תוכלו למצוא משהו לאכול בכל שעה ביום או בלילה.

בשירותי הקייטרינג המגוונים הקיימים בארץ תוכלו למצוא תפריטים שונים השייכים לתרבויות השונות: ספרדי, מערבי, אשכנזי – ויהיה ניתן לשלב ביניהם ולבנות יחד תפריט ייחודית לפי רצון הלקוח. ובנוסף לכך, יש אפשרות לבקש מהקייטרינג להגיש את האוכל עם מלצרים לבושים בהתאם לסוג ומקור המזון המוגש באירוע ומלצרים דוברי שפות שונות גם לפי מקום האוכל.

הוסף תגובה